Kardiyoloji Hastalıkları

Kardiyoloji bakımında Hassas Tıp vizyonumuz, her hasta ve hastalık için sonuçları iyileştirmeye yardımcı olmaya yönelik hassas tanılar, hassas tedaviler ve hassas izlemeden oluşmaktadır. Çözümlerimiz uyum içinde çalışır ve birden fazla kardiyolojik hastalığa yönelik bakım sunarken sizi destekler:

Hasta Yolculuğu

Bakım yollarında Hassas Sağlık; sonuçları, verimliliği ve maliyeti iyileştirmeye yardımcı olan çözümleri kullanarak doğru hasta için doğru sonucu tam olarak doğru bakım noktasında sağlar. Kapsamlı portföyümüz tüm hasta yolculuğu boyunca sizi destekler:

Sonuçlar

Yenilikçi Teknolojilerle Kardiyoloji Çözümleri²

KLİNİK

Klinik Sonuçlar

Hedefimiz hastalara en gelişmiş teknolojiyi sunarak, radyasyona maruz kalmayı azaltarak ve uygulanan dozu düşürerek verimliliği artırmanıza yardımcı olmaktır.

  • Çözümlerimiz daha hızlı raporlama ve karar verme için CT Fusion (BT ve eko) ve View-X (eko ve röntgen) gibi sistemlerle uyum içinde çalışır.
  • Yazılımın manuel dokümantasyondaki hataları ortadan kaldırmaya yardımcı olarak kardiyoloji için yapılandırılan raporlamayı sağlayıcılar için bir güçlendirme ve işbirliği kaynağı haline nasıl getirdiği hakkında daha fazla bilgi edinin (Ascension Wisconsin, Licking Memorial).
  • Kardiyovasküler ultrason alanında yeni bir yazılım ışın düzenleme platformu olan cSound ile Vivid E95™'in standart son teknoloji ürünü platforma kıyasla daha iyi görüntü kalitesine sahip daha fazla segmenti nasıl belirlediğini öğrenin.
  • Yapay Zeka:
    Etkililik ve Verimliliğe Yönelik Çözüm

    Edison™ Uygulamaları
    Entegre ve Yapay Zeka destekli teknolojiler, sağlam tanısal kararlar almanıza, en yüksek verimlilikte çalışmanıza ve olumlu hasta sonuçları elde etmenize yardımcı olur.

ge healthcare kardiyoloji çözümleri
cardiology-fullwidth
CardioDay, GETEMED'in tescilli ticari markasıdır; CARTO, Biosense Webster Inc.'nin ticari markasıdır.
1 EchoPAC Suite, EchoPAC Eklentisi için kullanılan pazarlama adıdır.
2 Bu belgede ifade edilen sonuçlar her tesis ya da kurulum için geçerli olmayabilir ve bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Bu belge ve içindekiler, tarafınıza yalnızca bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve bir beyan,     taahhüt veya performans garantisi teşkil etmez. GE, bu belgede yer alan bilgilere bağlı kalınmasından veya bu bilgilerin kullanımından kaynaklanabilecek her türlü sorumluluğu reddeder.
3. Şu sistemlerde kullanılabilir: Revolution Apex, Revolution Frontier Gen 2, Revolution EVO Gen 2, Revolution HD, Discovery CT 750 HD, Optima CT 660.
4. Şu sistemlerde kullanılabilir: Revolution Apex, Revolution CT, Revolution CT ES. On Revolution EVO Gen 3 sisteminin 510(k) ABD FDA başvurusu yapılmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde satılmaz.
5. AW Server ve diğer üçüncü taraf uygulamalarda kullanılabilir.