UZMANLIKLAR

Radyoloji

GE Healthcare; klinisyenlere radyoloji departmanları için Bilgisayarlı Tomografi, Manyetik Rezonans Görüntüleme, Ultrason, Moleküler Görüntüleme, Röntgen, Mamografi, Girişimsel Görüntü Yönlendirmeli Sistemler, Cerrahi Görüntüleme ve Radyoloji BT dahil olmak üzere yenilikçi görüntüleme çözümleri ve farmasötik tanı görüntüleme araçları sağlamaktadır.
Akıllı ürünlerimiz ve çözümlerimiz, daha hızlı ve daha kolay muayene iş akışları ve gelişmiş klinik sonuçlar elde etmenizin yanı sıra verimli görüntüleme operasyonları yürütmenize yardımcı olur.

Radyoloji ürünlerimiz ve çözümlerimiz

Bilgisayarlı Tomografi

Manyetik Rezonans Görüntüleme

Ultrason

  • Onkoloji

    Onkoloji çözümlerimiz; tespiti, klinik verimliliği, operasyonel verimliliği ve sonuçları iyileştirmek üzere tanı ve tedavi teknolojilerinden oluşan yenilikçi bir paket sunmaktadır. Böylelikle bakım sağlayıcıların en önemli prognoz olan umudu sağlamasına yardımcı olur.
  • Kardiyoloji

    Kalp bakımı ekiplerinin yüksek kalitede hasta bakımı sunarken sağlam tanısal kararlar almasına ve en üst düzey verimlilikle çalışmasına yardımcı olmak için yapay zeka ile entegre en yeni kardiyoloji çözümlerinden oluşan eksiksiz ve kişiselleştirilebilir bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Sorularınız mı var? Görüşlerinizi duymak istiyoruz.