Hakkımızda

Sağlık hizmetlerinin insan tarafını etkinleştiriyoruz

GE HealthCare olarak, inovasyon yoluyla olasılıkların kapısını aralıyoruz. Çığır açan tıbbi teknolojiler, akıllı cihazlar ve bakım çözümleri aracılığıyla sağlık hizmetlerinin en büyük potansiyelini gerçekleştirmek için müşterilerimizle ortaklık kuruyoruz. Daha iyi hasta bakımına olanak sağlayan daha iyi araçlar. Birlikte, yalnızca daha sağlıklı bir gelecek inşa etmekle kalmıyor, aynı zamanda sağlık hizmetlerinin sınırlarının olmadığı bir dünya yaratma amacımız doğrultusunda faaliyet gösteriyoruz.

$1B

1 milyar dolar Yıllık Ar-Ge yatırımı tutarı

259K

259 bin GE HealthCare görüntüleme teknolojileri ile günlük olarak desteklenen hasta sayısı

4M

4 milyon dünya çapındaki görüntüleme, mobil, tanılama ve izleme cihazı sayısı

2B+

2 milyardan fazla GE HealthCare teknolojileri ile yıllık olarak taranan hasta sayısı

Sağlık hizmetlerinde inovasyon

Global ölçekte, yerel ihtiyaçlar

Hassas bakım

Sürdürülebilir yaklaşımlar

GE HealthCare'in inovasyonları, bakımın basit, birbiriyle bağlantılı ve hassas olmasını sağlar.

Liderlik ekibimizle tanışın

Kuruluşumuza, GE HealthCare'in dünya çapındaki paydaşlarımız için yarattığı farka inanan bir grup lider öncülük ediyor. Sağlık hizmetlerinin yeni çağı vizyonumuzla öncülük ediyorlar.

"Sağlığın sınırlarının olmadığı bir dünya yaratmaya çalışırken, hizmet verdiğimiz hastalar ve sağlayıcılar kadar benzersiz ürün ve hizmetler geliştirmeye devam etmeliyiz. Bunu, birbirlerinin bakış açılarını ve farklılıklarını destekleyen ve saygı duyan farklı ekipleri kucaklayarak başaracağız. İnsanlar kabul edildiğini, kendilerine saygı duyulduğunu ve değer verildiğini hissettiğinde, sağlık sektöründeki en acil sorunları çözme ve dünya çapında hasta sonuçlarını iyileştirme gücüne sahip oluruz."

Abigail Epane-Osuala, Baş Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Sorumlusu ve İK Stratejik Girişimleri

Amacımız doğrultusunda faaliyet gösteriyoruz

Sağlık hizmetlerinin sınırlarının olmadığı bir dünya yaratma amacımızla hareket ediyoruz. Birlikte sağlık hizmetlerini dijitalleştiriyoruz, hastaların yaşamlarını iyileştirmek için üretkenliği artırıyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki sağlayıcılar, sağlık sistemleri ve araştırmacılar için anlamlı verimlilikler yaratıyoruz.

50K

Yaklaşık 50.000 dünya genelindeki meslektaş sayısı

160+

Dünya genelinde bulunduğu ülke sayısı

11K+

11.000+ Dünya genelinde alınan patent sayısı

Sorularınız mı var? Görüşlerinizi duymak istiyoruz.

JB00804TR