Kapsayıcılık ve Çeşitlilik

NEDEN

GE HealthCare olarak çalışanlarımızın benzersiz kimliğinin, geçmişinin ve deneyimlerinin değerine inanıyoruz. Herkesin kabul edildiğini, saygı duyulduğunu ve buraya ait olduğunu hissetmesi için elinden gelenin en iyisini yapmak üzere desteklendiği kapsayıcı bir kültürü teşvik etmek amacıyla çalışıyoruz.
Inclusion & Diversity

%100

Cinsiyete dayalı ödeme eşitliği¹

%100

ABD'de Yeterince Temsil Edilmeyen Azınlıklar İçin Ödeme Eşitliği²

%31,2

Kadınların liderlik rollerinde global temsili¹

 
PROGRAMLAR

Olağanüstü bir çalışma ortamı yaratıyoruz

GE HealthCare olarak, her bireyin ekibe sağladığı katkıyı takdir ediyor ve kendimizin en iyi versiyonunda olmamızı ve işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayan benzersiz bir aidiyet kültürünü teşvik ediyoruz.

Sağlık

Çalışma taahhüdümüz, haklarımız, tesislerimiz ve destek programlarımız, sağlıklı yaşama ve genel refaha yönelik destek sunmayı amaçlamaktadır.

Çalışanlar İçin Kaynak Grupları

Çalışanlar İçin Kaynak Gruplarımız, herkes için bir aidiyet kültürü sağlama çabalarımızı destekler ve şirketimiz genelinde çalışan katılımını ve müttefikliği teşvik eder.

Esnek çalışma

Çalışanlarımızın işleriyle kişisel taahhütleri arasında denge kurabilmelerini sağlamayı amaçlayan çalışma şekilleri hakkındaki görüşleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Ebeveyn izni

Çalışanlarımızın ailelerine yeni katılan bireylerle kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak için her iki ebeveynin de ortak sorumluluklarını destekleyen ebeveyn izni politikaları sunuyoruz.

Gelişim

Çalışanlarımıza gelişim ve kariyerlerinde ilerleme için sanal öğrenme, çeşitli gelişim programları ve deneyimsel öğrenme fırsatlarına katılma fırsatları sunuyoruz.

Toplam ödüller

Çalışanlarımızı hayatlarının her aşamasında ve dönüm noktasında güçlendirmeyi ve desteklemeyi amaçlayan haklar, programlar ve politikalar sunuyoruz.

Çalışanlarımız İçin Kaynak Grupları

ERG'ler, GE HealthCare'de kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Bu, dünyanın dört bir yanındaki ekip arkadaşlarımızın birbiriyle bağlantı kurması, birbirinden bir şeyler öğrenmesi ve kendilerini buraya daha fazla ait hissetmeleri için bir fırsattır. Bunlar ayrıca, herkese yönelik fırsatları ortaya çıkarmak ve herkes için bir aidiyet kültürü oluşturmak için çalışırken değişimi yönlendirmemize ve çözümler getirmemize yardımcı olur.

  1. 2021 global verilerine dayanmaktadır
  2. 2021 ABD verilerine dayanmaktadır. ABD'de yeterince temsil edilmeyen azınlıklar, kendilerini Asyalı, Siyahi/Afro-Amerikalı, İspanyol/Latin, Amerikan Kızılderili/Alaska Yerlisi, Hawaii Yerlisi/Pasifik Adalı veya Çok Irklı olarak tanımlayan ABD çalışanları olarak tanımlanır.
  3. 2021 global çalışan verilerine dayanmaktadır. Liderlik, tüm aktif çalışanlar arasında en üst kademede yer alan %1,5'lik kısmı kapsar.

JB00813TR